Odběratelská i dodavatelská EDI komunikace s Elektro - viola

  Ve spolupráci s naším partnerem pro digitalizaci, společností GRiT, nabízíme možnost výměny obchodních dokladů s našimi obchodními partnery pomocí EDI. Konkrétně se jedná o objednávky, potvrzení objednávek, dodací listy a faktury. Nově lze kromě dodavatelů zapojit také naše odběratele.

Jste náš dodavatel a chcete pro komunikaci s námi využívat EDI? Vyplňte krátký formulář na stránce věnované dodavatelům Elektro – viola a o zbytek se již postará společnost GRiT.

Jste náš odběratel a chcete se zapojit do EDI komunikace s námi? Vyplňte krátký formulář na této stránce, do zprávy uveďte, že se jedná o komunikaci s Elektro – viola a o zbytek se již postará společnost GRiT.

Co je EDI?

EDI, tedy elektronická výměna dat, je moderní způsob komunikace mezi obchodními partnery, při které dochází k výměně obchodních, logistických a jiných dokumentů elektronicky ve strukturovaných formátech.

Výhody elektronické výměny dokladů s Elektro - viola:

  • Úspora času a práce
  • Okamžitá zpětná vazba
  • Minimalizace chyb v přenosu dat
  • Bezpečnost a spolehlivost
  • Digitální archivace dokladů

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat svého referenta nebo obchodní oddělení na e-mailové adrese info@viola.cz nebo telefonicky +420 313 517 508.

Váš tým Elektro Viola