Sbírejte body s Violou a získávejte odměny

Pravidla jarní akce:


Sběr bonusových bodů – Nejedná se o klasickou soutěž. Za každý nákup dostane registrovaný zákazník určitý počet bodů, ty pak bude moci směnit za zboží, nebo slevy. Akce trvá od 1.4.2024 až do 31.5.2024.

Co musím udělat, abych mohl body sbírat?

 1. Mít registraci v e-shopu elektro viola. Když registraci nemám, je nutné se registrovat buď na e-shopu, nebo požádat svého referenta, nebo poslat žádost na e-mail prodej@viola.cz
 2. Body sbíráte za každý Váš nákup, a to jak zadáním objednávky na e-shopu, tak osobní nákup na všech našich provozovnách, nebo rozvozem zboží. Body se započtou až po vystavení faktury, nebo prodejky.
 3. Průběžný počet bodů si můžete kontrolovat na e-shopu vždy po přihlášení.

 

Jak vybrat své body?

 1. Vaše body můžete vybírat v průběhu celé akce kdykoliv.
 2. Při zadávání standartní objednávky v e-shopu, vidíte počet bodů u každé položky. Výhodné je nakupovat položky s dvojnásobným počtem bodů.
 3. Výběr bodů lze uskutečnit až po zadáním objednávky v e-shopu. Kliknutím na tlačítko “Výběr bodů“ na konci nákupu. Případně požádat referenta prodeje o výběr bodů ručně.
 4. Výhoda naší akce je v tom, že můžete body použít formou slevy na nové objednávce z našeho standartního sortimentu elektromateriálu, nebo využít výběr připravených hodnotných dárků, které vidíte v kategorie dárky. Hodnota vybíraných bodů je 1 bod = 1Kč s DPH
 5. Při výběru bodů není nutné mít nasbírán celkový počet jako je celková cena objednávky. Můžete zbytek doplatit, nebo využít pouze část bodů. Body fungují jako bonus (sleva). Na dokladu je výběr bodů vidět stejně jako položka zboží. Tedy mínusem 1Kč vynásobenou počtem bodů.
 6. Pohyby bodů, jejich výběry a příjem lze v sledovat po přihlášení na profilu firmy v sekci věrnostní program.

  • Ceny v této soutěži se mohou měnit v závislosti na dostupnosti dárků.
  • Účastnit akce se můžou pouze registrované firmy a osoby, které nemají speciální podmínky.
  • Počet bodů lze uplatnit pouze, když nemá zákazník závazky vůči Elektro-viola po splatnosti.
  • Body lze využít maximálně 1-rok od posledního nákupu, poté budou vymazány.

Leták je možné stáhnout zde ( PDF, 340kB )

Dvojnásobný počet bodů

Za nákup označených výrobků od partnerů akce - ABB, Noark, Signify a Kanlux získává zákazník dvojnásobný počet bodů.

 

Kanlux


 

 

LED reflektory Kanlux ANTEM jsou reflektory, které se především snadno připojují a díky integrované propojovací krabici se také vyhýbáme nevzhlednému kabelovému připojení. Reflektory Kanlux ANTEM mají široký rozsah výkonu od 10 W do 100 W, stejně jako verze se senzory pohybu a bez nich. Mléčný difuzor s jemným hranolem jemně rozptyluje světlo a snižuje efekt oslnění.

Kategorie: LED reflektory

 

Světelné zdroje Kanlux IQ-LED G45 mají příznivou teplotu barev světla pro oči a vysokou spolehlivost,vše zachováno v klasickém designu baňky. Nové žárovky Kanlux iQ-LED se také vyznačují mimořádnou světelnou účinností, a to až 138lumenů na Watt, a tím nižší spotřebou energie. Světelné zdroje IQ-LED Kanlux jsou dostupné ve verzi s paticí E14 a E27, tyto světelné zdroje zajišťují plný komfort používání a bezpečnosti.

Kategorie: LED světelné zdroje

 

Stropní LED svítidlo CORSO LED je vyrábějí v široké paletě výkonů a typů. Hodí se hlavně do interiérů pro svůj minimalistický vzhled, ale i jednoduchou montáž a odolnost. Vyrábějí se v provedení s pohybovým mikrovlnným senzorem, ale i bez senzoru. Stupeň krytí těchto svítidel je IP44, což znamená, že je možné je použít v určitých zónách jak například v koupelně, tak třeba pro venkovní použití.

Kategorie: svítidla a svítilny

 

Signify 

 

Například řada CoreLine Malaga LED je navržena pro všeobecné použití k osvětlení silnic, ulic a obytných čtvrtí.Jako světelný zdroj využívá standardní modul LED Philips a nestmívatelný předřadník určený pro venkovní použití Philips Xitanium. Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.Svítidlo CoreLine Malaga LED bylo navrženo s ohledem na maximální účinnost. Plní stejné úkoly jako svítidla SON-T 50, 70, 100 a 150 W, jejichž náhradu představuje, poskytuje optimální množství světla na optimální místo.

Kategorie: veřejné osvětlení

 

 

Žárovky Philips LED poskytují vysoce kvalitní osvětlení, výjimečně
dlouhou životnost a okamžité a výrazné energetické úspory.

Kategorie: LED žárovky

 

Například oblíbená řada LED panelů Ledinaire obsahuje výběr oblíbených standardně dostupných LED svítidel, která se vyznačují vysokou úrovní kvality typickou pro společnost Philips. Spolehlivé, energeticky účinné – přesně to, co potřebujete.

Kategorie: LED panely

 

Noark


 

Proudové chrániče s nadproudovou ochranou Ex9NLE jsou vhodné hlavně pro domácnosti. Tyto kombinované chrániče mají velikost jednoho modulu, čímž se ušetří místo jednoho modulu ve srovnání s běžnými kombinovanými chrániči. Jsou založeny na elektronickém principu, který přináší výhody přesnějšího měření reziduálního proudu a tím snížení počtu nechtěných vybavení. Tyto přístroje netrpí problémem zmagnetizování vybavovací jednotky. Díky tomu není stanovena povinná testovací perioda, ale přístroj musí být testován pravidelně. Testovací periodu mohou upravovat lokální zákony a předpisy. Doporučená testovací doba je 6 měsíců v normálním prostředí a každý měsíc v náročném prostředí.

Kategorie: jednomodulové kombi chrániče

 

Vypínače Ex9I125 lze použít jako hlavní vypínače pro širokou škálu aplikací. Tyto vypínače jsou zkoušeny dle ČSN EN 60947-3 a splňují též požadavky pro bezpečné odpojení. Kategorie užití AC-22A zaručuje možnost spínání smíšených odporových a induktivních zátěží s mírným přetížením s učiníkem cos ϕ = 0,65. Podkategorie A dovoluje časté spínání. Vypínače řady Ex9I125 jsou vyráběny v modulárním provedení s šířkou jednoho modulu na pól. Lze je připojit standardní propojovací lištou s připojovací vidličkou i kolíkem.

Kategorie: modulové vypínače

 

Například instalační stykače s ručním ovládáním Ex9CH jsou určeny zejména do domovních a průmyslových instalačních rozváděčů. Jsou používány pro základní aplikace - spínání a ovládání svítidel, topení, ventilací, čerpadel a dalších zařízení. Optický indikátor na přední straně signalizuje pozici spínacího obvodu.

Kategorie: stykače

 

ABB 

Jističe pro domácí i průmyslovou instalaci a výkonové jištění ( deony ) s veškerými doplňky. Najdete ze proudové chrániče, proudové chrániče s obloukovou ochranou, stykače, přepěťové ochrany, motorové spouštěče, veškerá relé, ale i elektroměry, frekvenční měniče, softstartéry, průmyslové senzory, přístroje pro prostředí s nebezpečím výbuchu Ex. Řídící systémy a průmyslové počítače, inteligentní řízení budov, měřící a laboratorní přístroje. Počítala impulsů a provozních hodin. Měřící přístroje panelové a do rozvaděčů.

Kategorie: přístroje ABB

 

 

Domovní spínače, zásuvny a ostatní přístroje pro domovní instalaci v řadě Levit, která je jednoduchá a přesto elegantní.

Kategorie: spínače a zásuvky LEVIT

 

 

Rozvodnice pro domovní i průmyslovou instalaci v různých provedeních pro montáž na zeď i do zdi, případně do dutých stěn s případným příslušenstvím.

Kategorie: rozvodnice ABB

 

Možné odměny:

 

 

 

 

 Zde si můžete vybrat z možných odměn za Vaše nákupy v seznamu zajímavých výrobků, které nabízíme. Je také možné si vybrat i jiné zboží, které Vám více vyhovuje nebo se Vám líbí. V tomto se meze nekladou a je nutné mít jen dostatečný počet bodů.

 

 

 

Váš tým Elektro Viola